n0-LimiT
Dobrodošli, poštovani posetioče, molim vas prijavite se ili se registrujte da bi mogli u potpunosti videti nas forum !


Hvala na poseti-Forum Tim !



Join the forum, it's quick and easy

n0-LimiT
Dobrodošli, poštovani posetioče, molim vas prijavite se ili se registrujte da bi mogli u potpunosti videti nas forum !


Hvala na poseti-Forum Tim !

n0-LimiT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
n0-LimiT
Postovani. Zelimo da vam saopstimo da n0-limit vise ne postoji i da se sada otvorio novi forum i novi serveri. Posetite stranicu http://www.apb-hq.com REGISTRUJTE SE I BUDITE AKTIVNI!!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Dnevnik KanTerisTe! xP

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Dnevnik KanTerisTe! xP Empty Dnevnik KanTerisTe! xP Čet Jul 02, 2009 4:22 am

JusT 4 Me! xD

JusT 4 Me! xD
Admin
Admin

Budim se. Nova runda. Freezetime 10 minuta, ustajem. Slapujem se par puta sa 0 dmg da dođem sebi. Sipam koji milimetar vode u kadu kad uskočim da mi ne skine helt. Nema tople vode. Kažu TT razneli toplovod. Jebem ti server. Voda hladna kao močvara na aztecu. Sednem za računar, odigram par rundi. Kucam thetime, kad već vreme za poboljšanje skilla - školu. Pogledam roundtime, imam 20min da stignem. Nekako uđem na školski server (imam slot), mapa skill_matematika, kažem "profesorice izvinjavam se"...GAG...You talk too much...GRRRR. Napišem par reči na admin say i dobijem kick. Odem kod head admina, on mi kaže šta se svađaš sa adminima. Nabijem ih sve na q***. Odem u buyzone, kupim awp, full equip, uđem na školski server i pobijem ih sve. Ne, nije tako bilo. Druga mapa geo_grafija. Pokazivali nam neke nove mape, kazu cs_karpats i de_balkans. Mape glupe, bez balansa, old school. Krenem nešto da pričam na mic, opet me GAG. Ovaj put ne kucam reconnect vec čekam da istekne. Zvoni za kraj mape. Na hodniku me sretne moj razredni head admin, kaže nisi bio dovoljno na cs_school ostaćeš bez slota. Dobro, biću češće na serveru, opušteno. Na razglasu čujem "nema više mapa danas, neko plantao c4 na server". Super. Mogu nazad na 127.0.0.1:27005. Uđem u bus, kad q***, kontrola, kickuju me iz busa i uzmu 900$. Bolje da sam walkao do kuce. Konačno stignem kući nakon 3 minute rusha na drugi kraj mape. Bacam smoke u hodnik i bežim do sobe, da me admin ne pita šta je bilo u školi. q***, ima 16-bita. šta je bilo u školi...ništa, gagovali me par puta. Ok kaže. Moraš biti pr0 na kraju godine, reče. Dobro, biću pr0, ne sekiraj se. Sednem za comp odigram još par rundi. Čuje se dobro poznati adminov glas "opet sediš za računarom". Kucam volume 0. Hehehehe i win. q***...Slap 1 dmg. Nemoj admine, ustaću. Slap 1dmg. Ustanem od compa i legnem u krevet. Kucam quit. Kraj.

2Dnevnik KanTerisTe! xP Empty Re: Dnevnik KanTerisTe! xP Čet Jul 02, 2009 6:42 pm

djoka96


n0-LimiT Level 1
n0-LimiT Level 1

hahahahahhah ovo je nesto najzesce hahahhahah

3Dnevnik KanTerisTe! xP Empty Re: Dnevnik KanTerisTe! xP Pet Jul 03, 2009 2:41 am

Fast**

Fast**
Admin
Admin

ovo si kopirao Razz

4Dnevnik KanTerisTe! xP Empty Re: Dnevnik KanTerisTe! xP Sre Avg 26, 2009 1:18 pm

zoLLa^


n0-LimiT Level 0
n0-LimiT Level 0

naravno xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu